
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si570 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 33.333332 MHz |
| Function: | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 108mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 50 |
Current price of 570BAB000875DG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 8.1920MHZ LVCM LVTTL
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
XTAL OSC VCTCXO 26.0000MHZ
XTAL OSC XO 33.333333MHZ LVDS
CONN MINI SAS RCP 36P SLD RA SMD