
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3373, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 491.52 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3373AI-4E3-25NC491.520000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 212.5000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS
MEMS OSC XO 148.3500MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
DIP SWITCH, SPST, 1.27 PITCH, FL
CONN RCPT 78POS 0.1 GOLD PCB R/A
DC DC CONVERTER 24V 400W