
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT5155, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 20 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±500ppb |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT5155AE-FK-25E0-20.000000F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 161.132812MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 74.175824MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ LVCMOS
DC DC CONVERTER 5.8V 50W