
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT8009 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 125 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 7.5mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of SIT8009AIB83-33E-125.000000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 6.0000MHZ LVCM LVTTL
XTAL OSC XO 2.5025MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
TERM BLOCK HDR 22POS 90DEG 5MM
OC-PMC-AT-E-N-S