
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXO22C |
| Package: | Tape & Reel (TR)BulkBulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 20 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 75°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 10mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXO22C3C381-20.000M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 14.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 70.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 325.0000MHZ LVDS
XTAL OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD
DC DC CONVERTER 24V 150W
IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR
RF SHIELD 1.25" X 2.25" T/H