
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | S5 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 60 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 15mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of S518025T-60.000-CT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 133.33333MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
XTAL OSC TCXO 12.0000MHZ LVCMOS
XTAL OSC XO 60.0000MHZ HCMOS SMD
SENSOR PROX INDUCTIVE 12MM CYL
VIDEO INSPECTION SYSTEM
CONN PNL MNT RCPT COAX SKT SLDER