
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT5156, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | Clipped Sine Wave |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±2.5ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.042" (1.06mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT5156AECFD-30E0-25.000000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
FIXED IND 220UH 500MA 936 MOHM
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ
FIBER OPTIC RECEIVER