
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3373, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 500 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±360ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3373AC-4B9-28NX500.000000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 19.2000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC XO 3.1457MHZ CMOS SMD
LED COB CXB2530 2700K WHT SMD
XTAL OSC VCXO 500.0000MHZ HCSL
SWITCH ROTARY MILITARY, 22.5 DEG
FIXING ELEMENT WELD STUDS SBH1