
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si514 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 98.304 MHz |
| Function: | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 23mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 50 |
Current price of 514JBA000773AAG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 66.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 167.3728MHZ LVDS
XTAL OSC XO 98.3040MHZ LVDS SMD
TERM BLK 19P TOP ENT 3.81MM PCB
DISC SIL CARBIDE EXTRA COARSE 4"