
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 148.35165 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±3170ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 97mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AC-4E2-28NU148.351648Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 77.7600MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 281.0000MHZ HCSL
FIXED IND 10UH 2.3A 174.8 MOHM
XTAL OSC VCXO 148.351648MHZ HCSL
CONN JACK 1PORT 2.5G BASE-T PCB
VI-P511-EWU 150V/12V 12V 100W