
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 148.5 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±110ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 84mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AI-2B9-25NG148.500000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 166.66666MHZ LVDS
XTAL OSC XO 4.0680MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ HCSL
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
TERM BLK 4POS SIDE ENTRY 5MM PCB
DC DC CONVERTER 5V 100W