SIT9120AC-2C2-25S133.300000X
Description
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVDS SMD
DataSheet
SIT9120AC-2C2-25S133.300000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133.3 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-4B9-25NX491.520000T
SiT3373AC-4B9-25NX491.520000T
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
SiT3372AI-2B2-25NC204.800000X
SiT3372AI-2B2-25NC204.800000X
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
SIT9120AI-1D2-25S148.500000T
SIT9120AI-1D2-25S148.500000T
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVPECL
SIT1602BC-72-18N-24.576000E
SIT1602BC-72-18N-24.576000E
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS
SiT3372AC-1B2-30NE156.250000X
SiT3372AC-1B2-30NE156.250000X
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
SiT3373AC-2B3-33NE364.800000X
SiT3373AC-2B3-33NE364.800000X
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ LVDS
SIT9120AC-2C2-25S133.300000X
SIT9120AC-2C2-25S133.300000X