SIT3372AC-1E3-25NZ200.000000X
Description
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1E3-25NZ200.000000X PDF
Type:VCXO
Frequency:200 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):±1545ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-2B9-30NU432.000000Y
SiT3373AI-2B9-30NU432.000000Y
XTAL OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
SiT3373AI-4E3-28NU345.600000T
SiT3373AI-4E3-28NU345.600000T
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
CA32C10002HMT
CA32C10002HMT
XTAL OSC XO 100.0MHZ 1.8V SMD
SiT3373AI-1B3-25NX432.000000Y
SiT3373AI-1B3-25NX432.000000Y
XTAL OSC VCXO 432.0000MHZ LVPECL
SiT3373AC-1B9-28NZ281.000000Y
SiT3373AC-1B9-28NZ281.000000Y
XTAL OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
SiT3373AC-2E9-28NB614.000000Y
SiT3373AC-2E9-28NB614.000000Y
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ LVDS
SIT3372AC-1E3-25NZ200.000000X
SIT3372AC-1E3-25NZ200.000000X