520M20IA26M0000
Description
XTAL OSC VCTCXO 26.0000MHZ SNWV
DataSheet
520M20IA26M0000 PDF
Base Resonator:Crystal
Type:VCTCXO
Frequency:26 MHz
Function:-
Output:Clipped Sine Wave
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±2ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):2.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)