
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9121 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 63 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 55mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of SIT9121AI-2C2-33E63.000000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 74.17582MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL
XTAL OSC TCXO 30.7200MHZ
FIXED IND 62NH 180MA 1.9 OHM SMD
MEMS OSC XO 63.0000MHZ LVDS SMD
CONN RCPT 12POS 0.039 GOLD SMD
RES SMD 60.4K OHM 1% 1/4W 1206