
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9121 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 68.75 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 69mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of SIT9121AI-1D3-33E68.750000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 55.631868MHZ CMOS SM
XTAL OSC XO 161.9750MHZ CMOS SMD
FIXED IND 5.1NH 800MA 83 MOHM
MEMS OSC XO 68.7500MHZ LVPECL
SYSTEM HOLDER FOR CONDUIT WITH 6
OSCOPE PROBE X10 200MHZ 10M