
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | S3 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 32.768 kHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 1.5mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of S31805T-32.768-X-CT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS
XTAL OSC XO 32.7680KHZ HCMOS SMD
SWITCH ROTARY 12POS 250MA 115V
FIXED IND 27UH 530MA 1.15 OHM TH
SENSOR PROX INDUCTIVE 2MM CYL 2M