
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DSC1001 |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 80 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8 ~ 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 8.7mA |
| Ratings: | AEC-Q100 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 25 | ||
| 100 |
Current price of DSC1001DL1-080.0000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 281.0000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 80.0000MHZ CMOS SMD
CONN HEADER VERT 1POS
HIGH PERF DUAL STAGE PWR LINE FI
MEMS OSC XO 16.3840MHZ CMOS SMD