
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CA25 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS, TTL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 20mA |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CA25C2504INT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
OSC XO 983.04MHZ 1.8V LVDS
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVCMOS
CAP CER 3300PF 3KV X7R 2220
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 65VDC
XTAL OSC XO 25.0MHZ 2.5V SMD
LATCHING RELAY 125VDC