
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 98.304 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±360ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 92mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AI-1B9-33NX98.304000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
FIXED IND 9.5NH 650MA 110 MOHM
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
PRESSURE TRANSDUCER
FIXED IND 220UH 750MA 440 MOHM