
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si570 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 74.25 MHz |
| Function: | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 108mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 50 |
Current price of 570BAC000483DG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ LVDS
XTAL OSC XO 25.1750MHZ CMOS TTL
CAP CER 4.7PF 25V NP0 0201
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS SMD
CABLE FFC 32POS 0.50MM 9"
RES 10 OHM 1/4W 1% AXIAL