SIT8209AI-33-25S-212.500000T
Description
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8209AI-33-25S-212.500000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:212.5 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):36mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4E2-25NB75.000000T
SiT3372AC-4E2-25NB75.000000T
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL
SiT3372AC-4E2-30NU74.250000X
SiT3372AC-4E2-30NU74.250000X
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
SiT3372AI-4B2-33NZ100.000000X
SiT3372AI-4B2-33NZ100.000000X
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
SIT8209AI-33-25S-212.500000T
SIT8209AI-33-25S-212.500000T
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVCMOS
EHT-112-01-S-D-SM-01-K
EHT-112-01-S-D-SM-01-K
CONN HEADER SMD 24POS 2MM
NK08A0500000G
NK08A0500000G
TERM BLK 8P TOP ENTRY 7.5MM PCB