
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 133.65 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±160ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 97mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AC-4B9-28NH133.650000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 166.666666MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 4.0960MHZ LVCM LVTTL
XTAL OSC VCXO 256.0000MHZ HCSL
TVS DIODE 43.6V 70.1V DO214AB
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
SURGE SUPPRESSOR
THE BLUEPACK - 43OH BLUETOOTH LA