
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9120 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 133.33333 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 55mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of SIT9120AI-2D2-33E133.333333Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC XO 156.257813MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 133.333333MHZ LVDS
CONN SOCKET 82POS 0.1 GOLD PCB
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 5A
CONN HARD METRIC