
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT8924 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 4.8mA |
| Ratings: | AEC-Q100 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of SIT8924AE-12-28E-25.000000D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 1.0300GHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 98.3040MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
DIODE ZENER 18V 1.25W DO214AC
DC DC CONVERTER 12V 300W