
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 98.304 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±45ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 97mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AC-4B3-30NE98.304000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 48.0000MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 66.6666MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
DC DC CONVERTER 5.5V 100W