
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3373, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 270 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±160ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3373AC-2E9-33NH270.000000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 66.6670MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL
OSC XO 24MHZ 3.3V HCMOS
FIXED IND 10UH 720MA 172.9 MOHM
XTAL OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
2.5G DWDM TOSA 200KM W/FC/PC CON