
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 656P |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 250 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 54mA (Typ) |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.073" (1.85mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 656P25006C3T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 178.5000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 33.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 24.5455MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766
CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD