
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 133.51648 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±345ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 92mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AI-1B3-28NX133.516483X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 24.5760MHZ HCM TTL
XTAL OSC TCXO 12.0000MHZ LVCMOS
XTAL OSC TCXO 28.8000MHZ CMOS
XTAL OSC XO 9.8438MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 65.0159MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 133.516483MHZ
AC/DC CONVERTER 24V 288W