
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 128 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±770ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 84mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AI-2E2-30NY128.000000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 622.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
FIXED IND 1UH 700MA 400 MOHM TH
FIXED IND 1.5UH 850MA 380 MOHM
CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP