
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 536 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 26 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±500ppb |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 10mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 536L26005GT5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC XO 16.0MHZ 2.5V SMD
XTAL OSC XO 30.7200MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 26.0MHZ HCMOS
HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT T412
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
RESISTOR POWER ADJ 5K OHM 175W