
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 148.42578 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±1560ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 97mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AI-4E9-25NZ148.425787T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 4.0960MHZ LVCM LVTTL
XTAL OSC XO 11.9808MHZ CMOS SMD
VARISTOR 5.35V 120A 0805
MEMS OSC XO 166.66666MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 148.425787MHZ HCSL
CORD 12AWG IEC320C20 - 320C19 6'