
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 637 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 175 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 66mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.067" (1.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 637L17502I2T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 15.9000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 161.13281MHZ
XTAL OSC XO 16.541110MHZ CMOS SM
XTAL OSC XO 33.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 175.0000MHZ LVDS SMD
CONN RCPT 13P 0.059 TIN SMD R/A
REDUZIERSCHEIBE OPAK BLACK