
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 520 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 26 MHz |
| Function: | - |
| Output: | Clipped Sine Wave |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±2ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 2.5mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of 520T20HT26M0000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
XTAL OSC XO 16.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 74.2500MHZ HCSL
CAP CER 0.27UF 25V X7R 1808
CAP CER 0.068UF 1KV X7R 1825
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ SNWV