
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MQF326D25 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 149.875 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±1ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 27mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.063" (1.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of MQF326D25-149.875-1.0/-40+85 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
FIXED IND 4.7UH 3A 78 MOHM SMD
XTAL OSC XO 17.2032MHZ CMOS SMD
XTAL OSC TCXO 149.8750MHZ LVDS
B555 14X10 BLK/RED/WHT BILING/DA