
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXO75C |
| Package: | Tape & Reel (TR)BulkBulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 20 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 16mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.063" (1.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXO75C3A071-20.000M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 622.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
LED EASYWHT WARM WHT 3000K 2SMD
XTAL OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD
RES SMD 26.7KOHM 0.1% 1/10W 0603
OSCOPE PROBE X10 4GHZ 1M