
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 35.328 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±1545ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 97mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AI-4E3-33NZ35.328000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 1.3000GHZ LVPECL SMD
XTAL OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
PAINTER TAPE BLUE 3" 60YD
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 54W