
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3373, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 222.75 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±70ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3373AC-2E2-30NE222.750000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 157.2864MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 33.3300MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS
DC DC CONVERTER 3.3V 150W
CONN JACK 2PORT 5G BASE-T PCB
SS PIPE MRKR, NON-POTABLE WATER,