
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT5156, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCTCXO |
| Frequency: | 50 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±500ppb |
| Absolute Pull Range (APR): | ±6.25ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.042" (1.06mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT5156AE-FK-30VT-50.000000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
FIXED IND 2.2UH 2.8A 45 MOHM SMD
XTAL OSC VCTCXO 50.0000MHZ
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LV
SENSOR PROX INDUCTIVE 35MM CYL