
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3373, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 614 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±20ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3373AI-1B2-28NB614.000000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 84.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC VCTCXO SMD
FIXED IND 510NH 1.68A 130 MOHM
XTAL OSC XO 125MHZ 3.3V LVPECL
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL
CONN HEADER VERT 11POS 3.96MM