AX3HBF4-148.5000T
Description
XTAL OSC XO 148.5MHZ 2.5V HCSL
DataSheet
AX3HBF4-148.5000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:148.5 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCSL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):30mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-2E9-28NY364.800000Y
SiT3373AI-2E9-28NY364.800000Y
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ LVDS