
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | EG-2121CA |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | SO (SAW) |
| Frequency: | 100 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 30mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of EG-2121CA 100.0000M-LGPAL3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 133.516483MHZ
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
XTAL OSC SO 100.0000MHZ LVDS SMD
CONN HEADER SMD 16POS 1MM
CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD