
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ClearClock™ AX3 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 120 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 30mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of AX3HAF2-120.0000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 18.4320MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVPECL
CAP CER 0.039UF 1.5KV X7R 1825
XTAL OSC XO 120MHZ 3.3V HCSL
HMI TOUCHSCREEN 5.7" MONOCHROME
STRAIGHT PLUG