S7A3305-106.250-P-X-CT
Description
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVPECL
DataSheet
S7A3305-106.250-P-X-CT PDF
Type Description
Series:S7A LVPECL
Package:Strip
Type:XO (Standard)
Frequency:106.25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):70mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)