S33305T-25.000-M
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
DataSheet
S33305T-25.000-M PDF
Type Description
Series:S3
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):12mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)