
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT8008B |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 12 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCMOS, LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 4.5mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT8008BI-72-33N-12.000000E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 148.425787MHZ
XTAL OSC XO 40.0079MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
MEMS OSC XO 12.0000MHZ HCMOS
DC DC CONVERTER 2V 15W
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V