
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXO53P |
| Package: | Tape & Reel (TR)BulkBulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 155.52 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 75°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 80mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXO53P3D381-155.520M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 8.5000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4750K 2SMD
XTAL OSC XO 155.520MHZ LVPECL SM
TEST LEAD BANANA TO GATOR 36"
DIODE ZENER 0.5W