
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9120 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 100 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 69mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of SIT9120AI-1D3-25S100.000000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 38.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS TTL
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS
SEN CO2 2000PPM 4-20MA OUT W/COM
REPLACEMENT PARTS MAIN BD HMI750