
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AMPM |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 20 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | - |
| Voltage - Supply: | 1.71V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 1.3mA (Typ) |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.89mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 | ||
| 3000 | ||
| 5000 |
Current price of AMPMAFB-20.0000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
FIXED IND 820UH 260MA 2.33OHM TH
MEMS OSC XO 20.0000MHZ SMD
DC DC CONVERTER 3.3V 3W
FIXED IND 82UH 162MA 3.9 OHM TH