
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3373, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 622.08 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±1570ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3373AI-1E2-30NZ622.080000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 7.3728MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 38.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL
CONTACT PIN POWER SILVER